İskenderun'a Yeni Bir Soluk: Lady Gina Mağazası Açıldı...

Şıklığı günlük hayatın ayrılmaz bir parçası haline getiren Lady Gina, Nişantaşı ve Galataport mağazalarının ardından yeni şubesini İskenderun Park Forbes AVM'de açtı.

Büyük felaketin ardından ilk yatırımını İskenderun'a gerçekleştiren kadın girişimci ve Lady Gina markasının kurucusu Berna Ulutaş, açılışla ilgili olarak şunları söyledi: 'Bu özel mağazanın, İskenderun'un denizle buluştuğu bu eşsiz noktada yer alması, bizim için büyük bir gurur kaynağı. İskenderun'a yaptığımız bu ilk yatırım, aynı zamanda bir başlangıçtır. Felaket sonrasında bu adımı atmaya karar verirken, sadece moda dünyasına değil, aynı zamanda şehrin ekonomisine de katkıda bulunmak istedik. İskenderun mağazamızda da diğer mağazalarımızda olduğu gibi kadın istihdamına öncelik vermeye devam edeceğiz. Lady Gina olarak, sadece şık tasarımlar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda toplumsal sorumluluklarımızı da yerine getirmenin önemine inanıyoruz.'

Lady Gina, kapılarını İskenderun müşterilerine açarak; elbise, etek, bluz, pantolon, çanta, dış ve spor giyim gibi birçok kategorideki ürünlerini sundu. Mükemmel bir alışveriş deneyimi sunmak için tasarlanan Lady Gina Park Forbes AVM mağazası, müşterilere benzersiz bir atmosfer sunmayı hedefliyor. Lady Gina, bu yeni adımıyla müşterilere daha yakın olma ve onlara en iyi hizmeti sunma amacını taşıyor."

 

ladygina   mağaza   bernaulutaş