İstanbul’un Tam Kalbinde Pera Palace Hotel’de Güzellik Saati...

20 yılı așkın deneyime sahip Spa By Luxury kurucusu Berrak Akkoç ev sahipliğinde, Valmont x Spa By Luxury daveti Pera Palace Hotel’de gerçekleşti.

Berrak Akkoç-Barış Atik-Kadriye Olgar-Ece Vahapoğlu-Şebnem Özinal

Pera Palace’ın eşşiz büyülü ortamında, Spa By Luxury’nin ev sahipliğinde birbirinden lezzetli ikramlarla, Valmont’un özel güzellik sırlarının paylaşıldığı davet gerçekleşti. Tarihi ve ikonik bir mekanda gerçekleşen güzellik saatine Şebnem Özinal, Ayla Öztürk, Ece Vahapoğlu, Günsel Ülkü, Tülin Kartoz, Arzu Kunt, Kadriye Olgar, Alegra Levi gibi cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı.

Davette Valmont’un en yeni ürünü olan yenilikçi DetO2X Eye Krem tanıtıldı. Spa By Luxury’da profesyonel cilt bakımında, alanında uzman terapistler tarafından uygulanan Valmont Cilt Bakımı ritüelleri cilde taze bir nefes gibi uyandırarak, parlaklığını geri kazandırıyor. Valmont DetO2X Eye Krem içeriğinde bulunan O2 kompleksi, oksijen veren ve bitki aktif bileşenlerinin birleşimi, oksijenin ciltteki difüzyonunu kolaylaştırırken, İsviçre elması kök hücreleri ise hücre yenilenmesini teşvik eder.

Kendine Değer Kat

Spa By Luxury, 400 m2’lik geniş bir alanda lüks spa deneyimi sunuyor. Geçmişten gelen geleneksel birikimlerini lüks ve modern bir sunum anlayışıyla tüm misafirlerini titizlikle ağırlamaya devam ediyor. Valmont cilt bakımlarının uygulandığı Spa By Luxury kendine değer katmak isteyen herkesi bekliyor. 

 

 

 

valmont   berrakakkoç   davet