İzmir Fashion Week Başlıyor...

Bu yıl onuncusu düzenlenecek olan İzmir Fashion Week 26-27-28 Şubat tarihlerinde Hyatt Regency Otel’de, 29 Şubat tarihinde ise İzmir İstinyePark’ta moda severler ile buluşacak.

Her yıl moda tasarımcılarını sektörle ve moda tutkunlarıyla buluşturan İzmir Fashion Week, bu yıl da dopdolu bir program hazırladı. 4 gün boyunca moda rüzgarları estirecek etkinliğin basın toplantısı Şubat Pazartesi günü Hyatt Regency Otel’de gerçekleşti. 

İzmir Ticaret Odası, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği, destekleriyle ana sponsoru Salute Group, araç sponsoru Otofora saç makyaj sponsoru Altier Academi ve yardımcı sponsor Pierre Cardin Bedding olan Rönesans Ajans’ın düzenlediği Type Agency ’nin iletişim sponsorluğunda gerçekleşecek olan İzmir Fashion Week’e 26-27-28-29 Şubat tarihlerinde Hyatt Regency İzmir İstinyePark ev sahipliği yapacak.

Yaşa Çocuk Derneği İle Sosyal Sorumluluk Projesi 

İzmir Fashion Week, Yaşa Çocuk Derneği ile işbirliği içinde bağış toplayarak hasta çocuklara yardım eli uzatacak.

13 farklı marka ve tasarımcının yeni koleksiyonunun tanıtımını yapacağı etkinlik, iş dünyasından ve cemiyet hayatından birçok ismi ağırlayacak. Etkinlik 4 gün boyunca 18.30 – 21.45 saatleri arasında gerçekleşecek. Katılacak firmalar; Nadora,İğne İplik, White House, Aldeg, FC Plus, Alin Exclusive gibi önemli markalardan oluşuyor. Katılacak tasarımcıların isimleri arasında; Nur Oskay, Nur Karaata , Nazlı Terzioğlu,Nadir Demir, Melissa Yılmaz, Meltem Aybar, Yiğit Eryendi gibi ünlü isimler yer alıyor.

Hyatt Regency’de gerçekleşen basın toplantısında konuşan İzmir Fashion Week kurucusu Akif Örük, “izmir’i tasarım kenti yapmak için her zaman olduğu gibi hedeflerimiz var. Katma değerli işler ile bu hayallerimize bir adım daha yaklaşıyoruz. Bu moda haftasına destekler arttıkça daha büyüyeceğine ve İzmir’in markaları arasında yer alacağına eminim” dedi. 

Büyükşehir belediyesinin destek vermediğine yakınan Akif Örük, “İzmir Büyükşehir Belediyesi hiç bir konuda yardım etmedi. Bilboard bile vermediler. Biz fuar yada başka bir organizasyon değiliz bu bir tasarım etkinliğidir” diyerek sözlerine ekledi. 

izmirfashionweek   moda