Jolly İle Hem Tatil Yapın, Hem Worldpuan Kazanın…

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan, turizm sektörünün dinamik ve yenilikçi ismi Jolly, 35’inci yaşını kutlarken 2022 Yaz Erken Rezervasyon Kampanyası ile tatil fırsatları sunmaya devam ediyor.

Yüzde 50’ye varan indirimler, rezervasyonun dörtte birini şimdi, kalanını tatile 3 gün kala tamamla gibi ödeme kolaylıkları, kesintisiz iptal hakkı, peşin fiyatına taksit ve daha pek çok avantaj sunduğu kampanyalarına bir yenisini daha ekledi.

18 Mayıs itibari ile Jolly merkez ofisleri, yetkili satış acenteleri, www.jollytur.com ve Jolly çağrı merkezinden tek seferde yapılacak Worldcard’a özel 5.000 TL ve üzeri tüm yurt içi ve yurt dışı otel konaklamalarına, yurt içi – yurt dışı ve gemi tur rezervasyonlarına 400 TL WORLDPUAN, 7.500 TL ve üzerine ise toplam 675 TL’ye varan WORLDPUAN hediye eden Jolly, hayallerindeki tatil fırsatını kaçırmak istemeyenlere bomba gibi tatil fırsatları sunuyor.

Kampanyaya katılım için son gün 31 MAYIS!

JOLLY, bu avantajları kaçırmak istemeyen tatil severleri, Jolly merkez ofisleri ve yetkili acentelerine ya da 444 0 644 no’lu çağrı merkezi ve www.jollytur.com’a davet ediyor.

jolly   tatil   turizm   kampanya