Jolly Kültür Turlarında Yaz Fırsatları Devam Ediyor...

Her mevsim güzel Türkiye’yi yaz döneminde keşfetmek isteyenler için Jolly yaz fırsatları sizleri bekliyor. Jolly’nin Türkiye’nin birçok yerine düzenlediği paket turlarla hem ekonomik hem güvenli hem de keşif dolu bir tatil yapmak mümkün.

Jolly, yaz fırsatları keşif tatilleri yapmanıza olanak sağlıyor. Kültür turlarında herkese uygun rotalar ve tur programları bulunuyor. Mavinin ve yeşilin en muhteşem tonlarına sahip Ege Akdeniz, yemyeşil doğası ve serin yaylaları ile Karadeniz, tarih ve lezzet dolu keşifleriyle Gap, büyülü topraklarıyla Doğu’nun Hazineleri turu, en çok ilgi gören yurt içi kültür turları destinasyonlar arasında yer alıyor.

Jolly kültür turları, birçok ilden günübirlik ve konaklamalı olarak hafta içi ve hafta sonu çıkış alternatifleri ile düzenleniyor. Günübirlik turlarda kişi başı ortalama fiyat 290 TL; 1 gece ve üzeri konaklamalı turlarda kişi başı ortalama fiyat 759 TL’den başlayan fiyatlar sunuyor. Bu fiyatlara tur programı kapsamında gidiş-dönüş ulaşımlar, profesyonel rehberlik hizmeti, seçilen otellerde kahvaltı ve akşam yemeği, çevre gezileri dahildir.

jollytur   tatil