Karadeniz Yaylaları ve Kanyonlarını JOLLY ile Keşfedin...

Doğal ve bakir güzellikleri ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakan henüz çok keşfedilmemiş Bolu, Düzce ve Kastamonu yaylaları, yeşil ile mavinin bütünleştiği kıvrımlı sahilleri, dünyanın en büyükleri arasında yerini alan kanyonları eşsiz bir rota ile birleştiren Jolly’nin Karadeniz Yaylaları ve Kanyonları Turu, ruhunuza iyi gelecek.

Hititler’den bugüne işletildiği tahmin edilen ve ülkemizin en büyük kaya tuzu rezervine sahip Çankırı Tuz Mağarası, Türkiye’nin en kuzey noktası Sinop, bakır madenleri ile ünlü Küre Dağları, doğa tutkunlarını büyüleyecek güzellikteki Horma Kanyonu, doğal bir havuz görünüme sahip Ilıca Şelalesi, dünyanın en derin ikinci büyük kanyonu kabul edilen Valla Kanyonu, Bartın - Karabük illerinin ortak yaylası Uluyayla, Gölcük Gölü, Unesco tarafından Dünya Mirası olarak ilan edilen Safranbolu ve daha birçok özel yer bu keyifli gezinin rotasında yer alıyor.

Birbirinden özel tarihi ve doğal güzelliklerin yanı sıra Sinop’un meşhur mantısı ve nokulu, Safranbolu’nun eşsiz lezzetteki lokumları, Kastamonu’nun yöresel pastırması ve Bintelli çekme helvası ile de lezzet dolu bir tur sizleri bekliyor.

İstanbul’dan hareketle otobüsle yapılan gezinin 5 gece otel konaklaması bulunuyor. Detaylı program ve özel ödeme avantajlarına Jolly acenteleri, 444 0 644 veya www.jollytur.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

 

 

tatil   jollytur   karadeniz