NISSE Özgür Ruhlar İçin: Yazın Kapıları Aralandı...

NISSE, RHAPSODY adını verdiği koleksiyonuyla yazın kapıları araladı. Romantik ama bir o kadar da özgür olan ruhlara yazın geldiğini müjdelendiği RHAPSODY Koleksiyonuyla NISSE, coşkulu ve eğlenceli yaz destinasyonlarından ilham alarak, canlı şehir atmosferinden güneşin kucakladığı sahillere taşıyor.

NISSE, zahmetsiz bir zarafetle yazın enerjisini hissettiriyor.

 Koleksiyonda yer alan her bir parçanın özenle tasarlanmış detayları, feminenliği vurgulayan bir zarafetle bir araya geliyor. Batik dekolteli elbiseler, örme üstler ile bahar ve yaz aylarında mükemmel bir uyum ve zamansız çekicilik sunuyor. Zarif aplike çiçek detaylarının yer aldığı elbise ve bluzlar siluetlerdeki sadeliğin ve özenli zanaatin inceliklerini ön plana çıkarıyor.

NISSE markasının kurucusu ve tasarımcısı Nargisse E. Akyüz, koleksiyon hakkında şu duyguları paylaşıyor: “Bu koleksiyonu tasarladığımda, yaz mevsimine geçiş yapan etkinlikler için benzersiz ve unutulmaz temel parçalar yaratmak istedim. NISSE kadınının kendisini ön plana çıkaracak özel parçaları giyerken her zaman olduğu gibi kendinden emin hissedeceği bir koleksiyon oldu.”

 Unutulmaz anılar ve çarpıcı tarz için, her parçasında ayrı bir hikaye anlatarak stilinize zarafet ve özgürlük katıyor.

NISSE RHAPSODY koleksiyonuna; https://www.n-isse.com, Beymen, Brandroom ve In-Formal mağazalarından ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

nisse   moda