OptiFibre Ve Ece Vahapoğlu’ndan Fit Menü, İkon Restoranlarında...

“İyi yaşamın temeli iyi beslenmektir” amacıyla yola çıkan Optifibre, Ece Vahapoğlu ve İkon restoranları, yazı, özel hazırlanan Fit Menü ile karşılıyor.

Sağlıklı beslenme alışkanlığının olmazsa olmazlarından biri olan yeterli lif tüketimi konusunda tüketicileri bilgilendiren Nestlé Health Science Tüketici Sağlığı markası OptiFibre, Sağlıklı Yaşam ve Yoga Eğitmeni Ece Vahapoğlu birlikteliğinde Happy Moon’s Grup’un bünyesinde yer alan İkon restoranları ile özel bir Fit Menü oluşturulmasını destekledi.

OptiFibre X Ece Vahapoğlu Fit Menü’nün, Nestlé Health Science Tüketici Sağlığı İş Birimi Lideri İpek Özçırpıcı’nın katılımıyla gerçekleşen İkon Galataport’taki ilk tadım etkinliğinde sağlıklı beslenmeyi önemseyen isimler bir araya geldi.

“Bugüne dek pek çok kişi, bir mekana gittiğinde benim tavsiyelerimi göz önünde bulundurarak sipariş verirdi, şimdi marka elçisi olduğum OptiFibre ile İkon’larda bu yemekleri yiyebilecekler” diyen Ece Vahapoğlu ve OptiFibre davetine katılan; Hatice Aslan, Öykü Çelik, Şebnem Özinal, Lale Çangal Hünal, Akasya Asıltürkmen, Şahika Ercümen, Tuğçe İrtem, Elmas Çakar, Nihan Kayalıoğlu, Melis Dilmener, Özge Zeki, Pelin Baykal Akgün, Nurdan Tol, Derya Özel, Mukaddes Kaya, Aypen Telci’nin yanı sıra Diyetisyen Berrin Yiğit, Diyetisyen Gizem Keservuran, Diyetisyen Zehra Bora da Fit Menü’yü ilk tadanlar arasında yer aldı.

Galataport, Akmerkez ve Yalıkavak Marina’daki İkon restoranlarının yaz menüsünde yer alan OptiFibre X Ece Vahapoğlu Fit Menü, beslenmesine özen gösterenlere harika bir yaz vaat ediyor.

Nestlé Health Science Türkiye Hakkında  

İsviçre merkezli, dünyanın lider gıda şirketi Nestlé’nin medikal beslenme ve tüketici sağlığı alanlarında faaliyet gösteren iş birimi Nestlé Health Science Türkiye’deki faaliyetlerine 2007 yılında başladı. İlk etapta medikal beslenme alanındaki çalışmalarıyla ön planda yer alan Nestlé Health Science, 2018 yılı itibarıyla portföyüne tüketici sağlığı ürünlerini ekledi. Eczane ve marketlerde bulunabilen, tüketicilerin kendi kendilerine ya da doktorların yönlendirmesiyle alabilecekleri beslenme tedavileri olan tüketici sağlığı ürünlerine reçetesiz ulaşabilmektedir. Metabolik sağlık, sindirim sistemi sağlığı ve takviye edici gıda alanlarına yönelik bilimsel bazlı çözümler üzerine odaklanan Nestlé Health Science bu alanda sindirim sistemi sağlığına yönelik OptiFibre®, vitamin, mineral ve takviye edici gıda markası Pure Encapsulations ve dünyaca bilinen kolajen markalarından Vital Proteins’i Türkiye’de tüketicilerle buluşturuyor.

Nestlé Health Science OptiFibre, içeriğindeki %100 bitkisel kökenli lif kaynağı ile günlük lif tüketimini destekler. Gluten, laktoz, katkı maddesi, koruyucu, tatlandırıcı ve ektra şeker içermez. Günlük kullanıma kolayca dahil edilen OptiFibre, nötr tadı sayesinde soğuk veya oda sıcaklığındaki tüm yiyecek ve içeceklerle tat ve kokusunu değiştirmeden kullanılabilir.

Disclaimer:

Optifibre, 100% bitkisel kökenli bir takviye edici gıdadır. Kısmi Hidrolize Guar Gum içermektedir, prebiyotiktir.

Optifibre Flora ise hem prebiyotik hem de probiyotik içeren bir üründür. Hem kısmi Hidrolize Guar Gum hem de LaktobasilusRhamnus GG (LGG) içermektedir. Prebiyotik + Probiyotiktir.

 

 

ecevahapoğlu   ikonrestoranları