Rilastil Cilt Bakımında Nem Devrimi...

Kuru, hassas ve atopiye yatkın ciltlerin kurtarıcısı olan Rilastil XEROLACT Serisi, cilt bakımında yeni bir dönemin kapılarını aralıyor.

Bu özel serinin yeni ürünü olan formülü olan XEROLACT CREMA BASE mevsimsel cilt sorunlarına karşı cildinize destek olurken, etkileyici nemlendirme özelliğiyle cildinize içten dışa gözle görülür derecede bakım sunuyor.

Tek uygulamada nem oranında %69,9 Artış!

XEROLACT CREMA BASE, bilim temelli formülüyle cildinizin nem ihtiyacını karşılamak için tasarlandı. İlk kullanımdan itibaren cildi nemlendirir ve korurken etkisini 48 saat boyunca sürdürür. Yapılan araştırmalardan; 20 dakika sonra tek uygulamada nemde %69,9, 48 saat sonunda tek uygulamada nemde %36,3 artış gözlemlenmiştir.

RILASTIL XEROLACT CREMA BASE Krem, bilimin gücüyle kaşıntı ve irritasyonu etkili bir şekilde azaltırken, tek kullanımdan sadece 30 saniye sonra %70 oranında kaşıntı şikayetinde azalma görülmüştür.

XEROLACT CREMA BASE içeriğinde parfüm, petrol türevleri ve silikon bulundurmaz. Bilimin ve doğallığın özenle harmanlandığı formülü ile cildinize zarar vermeden etkili bir bakım sunuyor.

Xerolact Crema Base Fiyatı: XXX TL

Tüm Dünya’da 56 farklı ülkede tüketicileri ile buluşan RİLASTİL ürünlerine tüm seçkin Eczanelerden ve Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

rilastil   cilt