Titanic Hotels’de Ayrıcalıklarla Dolu Ara Tatil Keyfi...

Antalya’da her mevsim ayrı güzel. Akdeniz güneşinin içinizi ısıtacağı, bol oksijenli tertemiz havasının ruhunuzu yenileyeceği doğayla iç içe bir tatil, hem size hem çocuğunuza çok iyi gelecek. 23 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında ayrıcalıklarla dolu konaklama keyfi yaşayacağınız Titanic Mardan Palace ve Titanic Deluxe Golf Belek’de 0-12 yaş arası 2 çocuğa ücretsiz konaklama da tatil hediyesi.

Otel içerisinde yer alan Tini Kids Club’ın yaş gruplarına özel olarak tasarlanmış birbirinden keyifli ve eğitici oyunları küçük misafirlere zamanın nasıl geçtiğini unuttururken her türlü güvenlik ve hijyen önleminin alındığı açık ve kapalı mekanlar ailelerin içini ferahlatıyor. Titanic Mardan Palace’da sınırsız Bowling ve Elektronik Oyun Salonu’da çocukların tatil keyfini ikiye katlıyor.

Yeşile bakan alabildiğine uzanan kapalı havuz ve bahçe içerisinde ısıtmalı havuzda yüzme keyfi, çocukların sevdiği taptaze mevsim lezzetleri ile donatılan enfes büfeler, ailece keyifli vakit geçirebileceğiniz Lobby Lounge gibi bir birinden eşsiz hizmetler tatiliniz süresince size ayrı bir keyif yaşatacak. Tüm ekstra harcamalarda % 20 indirim ve geç çıkış imkanı da Titanic Mardan Palace ve Titanic Deluxe Golf Belek’i ara tatil için seçenlere özel fırsatları.

Çocuğunuzla birlikte şehrin stresinden uzaklaşmak biraz nefes almak istiyorsanız Titanic Mardan Palace ve Titanic Deluxe Golf Belek bu sömestr tatilinde her türlü fırsatı sunuyor. Hem izole hem doğayla içiçe bir ortamda çocuğunuzla güvenle vakit geçirmeniz için mükemmel bir fırsat.

 

 

tatil   titanicmardanpalace   titanicdeluxegolfbelek   antalya