Titanic Hotels’de Rengarenk Bir Bayram…

Titanic Hotels zengin bayram programı ile herkesi yaza keyifli bir merhaba demeye davet ediyor. Titanic Luxury Collection Bodrum’da 21 Nisan Cuma akşamı Candan Erçetin, 23 Nisan Pazar akşamı İskender Paydaş, Titanic Deluxe Golf Belek’te ise 21 Nisan Cuma akşamı süper star Ajda Pekkan konserleri yer alıyor.

Bayramın çok özel konuğu ise Titanic Luxury Collection Bodrum’da 22 Nisan Cumartesi akşamı konser verecek, umut olmak ve o kadim şehri tekrar ayağa kaldırmak için konserlerine devam eden Antakya Medeniyetler Korosu…

Eğlenceli bayram programının yanı sıra uluslararası ve ödüllü şeflerin de yer aldığı mutfak ekipleri tarafından özenle hazırlanan TITANIC HOTELS’in tescilli sofraları bayramda ayrı bir lezzet şölenine dönüşüyor. Bayramı hem kaliteli müzik hem de kaliteli tatlarla geçirmek isteyenlere eşsiz bir fırsat sunuluyor.

Çocuklarınızla geçireceğiniz güvenli bir bayram tatili için oyun ve atölyeler ile zenginleşen Tini Kids Club’da ise minik misafirleri yeni bir heyecan, yeni maceralar ve yeni keşifler bekliyor. Çocuklara özel restoran bölümünde farklı, eğlenceli ve bir o kadar da lezzetli menülerle en değerli misafirler tabaklarını renklendirip, öğünlerini birer vitamin deposuna dönüştürüyor.

Bayram programınızı henüz yapmadıysanız keyif ve eğlence dolu programlarla TITANIC HOTELS’de tatilinizi unutulmaz anılarla geçirmeye davet ediyor. 

bayram   konser   titanichotels