Ünlüler Sağlıklı Yaşam Davetinde Buluştu...

Yenilikçi gıda takviye markası Velavit, Viva Diyet Serisini keyifli bir davet eşliğinde tanıttı. Salute sağlık kurucu ortağı Ümit Küçükmustafa ve Pelin Kaya’nın ev sahipliğinde Ortaköy Feriye’de gerçekleşen etkinliğe moda, cemiyet ve influencer dünyasından birçok seçkin sima katıldı.

Ümit Küçükmustafa-Pelin Kaya-Ayşegül Çoruhlu-Ceylan Çapa-Merve Oflaz-Yasemin Tatlıses

Dr. Ayşegül Çoruhlu’nun sunumuyla gerçekleşen davette; Aslıhan Doğan Turan, Melis Ağazat, Özlem Avcıoğlu, Begüm Özer, İpek Köse, Vildan Küçükmustafa, Merve Oflaz, Ceylan Çapa, Seda Önder, Yasemin Tatlıses, Begüm Kütük, Rüya Büyüktetik gibi birçok ünlü isim göze çarptı.

Ayşegül Çoruhlu, kişilerin ihtiyaçlarına yöneliklerinden yola çıkarak üç farklı formül geliştirdiklerini aktarırken katılımcılara, uzun ve sağlıklı yaşam için önerilerde bulundu. Velavit Viva Diyet Serisi’nin metabolik esnekliğe nasıl katkı sağladığını aktardı. Sağlıklı ve lezzetli ikramlar eşliğinde gerçekleşen etkinlik katılımcılardan tam not aldı.

Üç farklı formül ile geliştirilmiş Velavit Viva Serisi ile tanışın; Viva Aptx: Berberis vulgaris, Garcinia cambogia, Tarçın, Karnıyarık Otu içeren Takviye Edici Gıda Viva BrnX: CLA, L-Karnitin, Yeşil Çay Ekstresi, Piperin, Kırmızı Biber İçeren Takviye Edici Gıda Viva ClrX: Keçi Sedefotu Ekstresi (Goat's Rue), Krom, Kitosan, 5-HTP içeren Takviye Edici Gıda Velavit, Salute Grup güvencesiyle yenilikçi bir gıda takviyesi markasıdır.

On yılı aşkın süredir; ilaç, OTC ve dermokozmetik ürünleriyle dünya şirketleri ile profesyonel iş birliklerinde bulunarak, Türk sağlık sektöründe önemli bir oyuncu olarak hizmet veren Salute Grup, Velavit ile gıda takviyesi kategorisinde öncü olmayı hedeflemektedir.

Velavit Hakkında:

Velavit, Türkiye’de Salute Grup çatısı altında yer alan yenilikçi bir gıda takviyesi markasıdır.

Salute Grup, Türkiye’de ilaç, OTC ve dermokozmetik ürünlerde dünya markaları ile profesyonel iş birliklerinde bulunarak Türk sağlık sektöründe önemli hizmetler vermektedir. Avrupa’nın en iyileri arasında yer alan Fransız menşeli Bioderma, Esthederm, Lierac, Phyto gibi Dermokozmetik markalarını Türkiye’de tüketicilerle buluşturur. Velavit aynı vizyon ile Almanya’da, Salute güvencesi ile üretilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

davet   velavit   pelinkaya   ümitküçükmustafa