Wellness Days İle Yaza Bodrum’da Zinde Bir Başlangıç Yapın, Kendinizi Yenileyin...

Bahar güneşi yavaş yavaş yüzünü gösterirken, Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda bulunan Mandarin Oriental, Bodrum 27-30 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Wellness Day etkinliği ile misafirlerinin yaz sezonuna yenilenmiş girebilmesi için ayrıcalıklı ve lüks bir deneyim sunuyor.

Cennet Koyu’nun eşsiz manzarası eşliğindeki sonsuzluk havuzları, barbekü köşeleri, asırlık zeytin ve çam ağaçlarının dantel gibi işlendiği kıyılarda, şiirsel akşamlara tanıklık etmek ve Akdeniz güneşinin huzurlu sıcaklığına kendilerini bırakmak isteyenlere geniş alternatifli konaklama paketleriyle hizmet veren Mandarin Oriental, Bodrum, tatilini unutulmaz bir deneyime dönüştürmek isteyenlerin öncelikli adresi olmaya Wellness Day etkinliğiyle de devam ediyor.

Wellness Days ile iyi yaşama davet

27-30 Nisan tarihlerinde Mandarin Oriental, Bodrum’da gerçekleşecek olan Wellness Days setkinliği, konularında uzman eğitmenler eşliğindeki özel yoga ve fitness çalışmaları ile birlikte dünyaca ünü markaların özel uygulamaları, iyi yaşam sohbetleri ve sağlıklı beslenme temalı özel büfe sunumlarıyla yenileyici ve arındırıcı bir şölene dönüşüyor.

Cennet Koyu’nda huzurun ve yenilenmenin keyfini çıkarın

Mandarin Oriental, Bodrum’un Wellness Days etkinliğini bütüncül bir deneyime dönüştürmek isteyenler için tasarlanmış ReEnergise ve ReNew paketleri gerçek bir inziva deneyimi sunuyor. “ReEnergise” günlük inziva paketi kişiye özel bir içerik sunmak üzere taze içerikli meyve suyu ikramı eşliğinde Beş Element anketiyle başlıyor. Program, dijital cihazların sık kullanımından kaynaklanan stresi, baskı ve gerginliği hafifletmek için, baş, gözler, boyun, omuzlar, eller ve ayaklara odaklanan Dijital Wellness Escape uygulamasını sunuyor. Kişisel fitness eğitmeni eşliğinde 45 dakikalık özel bir antrenman ile devam eden program, Cennet Koyu’nun eşsiz manzarasına hakim Blue Beach Club&Bar'da, Mandarin Oriental, Bodrum şefleri tarafından özenle tasarlanmış temizleyici bitki bazlı öğle yemeği ile devam ediyor.

Bu özel tek günlük programın kişisel bakım odaklı tasarlanmış ikinci opsionu “ReNew” paketi ise yine taze içerikli meyve suyu ikramı eşliğinde Beş Element anketi ile başlayıp bu kez kapsamlı bir cilt konsültasyonunun ardından, vücudu tamamen gençleştirmek ve zihni canlandırmak için dünyanın önde gelen markalarından Biologique Recherche tarafından geliştirilen Anti-Aging Yüz Nemlendirici Tedavisi olarak tanımlanan Soin Restructurant Et Lissant' uygulaması ile devam ediyor. Uygulanan özel bakımların ardından Cennet Koyu’nun muhteşem manzarasındaki Blue Beach Club & Bar’ın özgün mutfağında hazırlanan öğle yemeği ile misafirler bütüncül bir yenilenmenin tadını çıkarıyor.

Cennet Koyu’nun güzelliğe açılan kapısı: The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum The SPA at Mandarin Oriental, Bodrum, “Wellness Days” etkinliğini sağlık ve güzelliğine önem veren ve yazdan önce yenilenmek isteyenler için çok özel bir deneyime ve olağanüstü bir yolculuğa dönüştürüyor. 2.700 metrekareye yayılan SPA; toplam 12 terapi odası, üç güzellik bakım odası, Ege Denizi manzaralı açık hava kabinleri, özel kese odalı lüks hamamlar, saunalar, buhar odaları ile kapalı ve açık yüzme havuzlarıyla benzersiz bir SPA deneyimi sunuyor.

Mandarin Oriental, Bodrum’da, 27-30 Nisan tarihleri arasında dört gün boyunca çok özel isimlerin eşliğinde gerçekleşecek yoga, meditasyon, nefes egzersizleri, fitness programları, iyi yaşam üzerine sohbetler ve tematik lezzet büfeleri ile adeta yaza hazırlık kampına dönüşen Wellness Days etkinliği kendini şımartmak ve özel hissetmek isteyenleri bekliyor.

Rezervasyon ve sorular için: www.mandarinoriental.com/bodrum

Detaylı Bilgi için:

Dilek Şeker / dilek.seker@bpriletisim.com / 0532 697 60 98

Arzu Erdoğan / arzu.erdogan@bpriletisim.com / 0 555 254 31 55

Mandarin Oriental, Bodrum Hakkında

Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanmaktdır. Resort, 100 yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş yapılarıyla bölgedeki en geniş ve ferah konaklama alanına sahip olup tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, tam donanımlı ve özel mutfaklı apartman dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 132 adet konaklama ünitesinden oluşmaktadır. Yenilikçi ve gastronomik mutfağın sergilendiği restoran ve barlara ek olarak, 2.700 m2 üzerine kurulmuş Spa merkezi, grubun ödüllü spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkeziyle birlikte sunmaktadır. Ayrıca çeşitli organizasyonlar için uyarlanmış etkinlik alanları, bölgenin en lüks markalarının bir araya geldiği alışveriş alanı, özel kum plajları ve geniş bir alana yayılmış dinlence imkanlarıyla Resort, stili ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getirerek kusursuz bir keyif noktası haline gelmiştir.

Mandarin Oriental Hotel Group Hakkında

Mandarin Oriental Otel Grubu dünya çapında birçok lüks otel, resort ve rezidansların ödül almış sahibi ve işletmecisi. Asya’daki köklerinden doğarak dünyaca ünlü bir marka haline gelen grup, şu anda 24 ülke ve bölgede, her biri grubun Doğu kültürü mirasını ve kendine özgü aidiyet duygusunu yansıtan 36 oteli ve yedi rezidansı işletmekte. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Grubu’nun bir üyesi olup, halihazırda yapım aşamasında olan birçok otel ve rezidansı bünyesinde barındırmaktadır.

 

 

wellnessdays   mandarinotel   bodrum   tatil