Yapay Zeka Teknolojileri Kullanılarak Tasarlanmış Yeni Mimari Dizaynı Ve Yiyecek&İçecek Sunumları İle HuQQabaz Vadistanbul Avm’de Yeniden Kapılarını Açtı...

Kurulduğu ilk günden bu yana fark yaratan menüsü, müşteri memnuniyeti ve eşsiz lezzetleri ile adını duyurmaya devam eden HuQQabaz, Vadistanbul AVM’de yapay zeka ile tasarlanmış yeni mimari dizaynını ve sunumlarını misafirlerine tanıttı. İş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü simaların katıldığı davette sunumlar misafirlerden tam not aldı.

Mehmet Fevzi Yağlı-Elif Girgin-Tülin Kartoz-Meral Çalışıcı-Uğur Batur-Çağla Onan-Serap Sarı

Bugün, Türkiye’de 18, yurtdışında Dubai, Erbil ve Bağdat, Amman ve Kuveyt’te toplam 6 şubeye ulaşan HuQQabaz; etkileyici mağaza tasarımı ve güçlü franchise ortaklıkları ile sektöründe küresel bir imza olurken, yatırımcıları için kazançlı iş birlikleri ile hız kesmeden büyümeye devam ediyor. 2023 yılı sonuna kadar açmayı planladığı ve projeleri başlayan yeni şubeleri ile Houston başta olmak üzere, Londra, Melbourne, Abu Dhabi, Manama, Kahire, Bakü, Doha, Taşkent, Cidde, Ramallah, Tahran ve Süleymaniye’de misafirlerini ağırlamaya başlayarak, toplamda 45 şubeye ulaşacağının müjdesini de verdi.

Bu defa Vadistanbul AVM’de yenilenen yüzünü tanıtan HuQQabaz hız kesmeden açılışlarına devam edecek ve misafirlerine keyifli anlar yaşatacak.

huqqabaz   davet