Yaratıcı Ve Özgün İmza Kokteyllerin Adresi: Artois...

Artois, misafirlerine benzersiz bir lezzet deneyimi sunan yaratıcı ve özgün imza kokteyl seçenekleriyle öne çıkıyor. Modern, zarif ve şık bir ambiyansa sahip ana yemek salonu ve lounge bölümlerinde, danışman şeflerin imzasını taşıyan lezzetler ve imza kokteylleriyle misafirlerini ağırlıyor.

Artois; Chili Mango, Lynchburg Lemonde, Passioncello, Road to Forrest’tan Special Strawberry’e kadar birçok farklı aromalı kokteyl seçeneklerinin yanı sıra Artois mixologistlerinin geliştirdikleri özel reçeteli imza kokteyllerini de misafirlerinin beğenisine sunuyor.

İmza kokteylleri, Artois'in uzman mixologistlerinin özel tarifleri ile özenle hazırlanıyor. İçerisinde yer alan organik ve taze meyve suları, kokteyllerin tat ve lezzet profilini zenginleştiriyor. Ayrıca, özenle seçilmiş süslemeler ve detaylar, kokteylin görsel çekiciliğini artırarak sunumunu tamamlıyor.

"Ev sıcaklığında" bir atmosfer sunan Artois, tamamı organik ürünlerden oluşan alkollü ve alkolsüz imza kokteylleriyle Bağdat Caddesi'nde kaliteye önem veren misafirlerine eşsiz bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

artois   mekan