Yazın Zararlı Etkilerine Karşı; Institut Bilimi...

Temizlik, koruma ve bakım. Esthederm, cildinizin yaz boyunca ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayan dört ürününü birlikte tanıyalım.

Yaz koşulları, cildimiz üzerinde birçok olumsuz etkilere neden olabilir. Güneş ışınlarına maruz kalma, hormonal değişiklikler leke oluşumu sebep verirken, cilt tonu eşitsizliğine sebep olur. Kusurlu cilt görününümü ve leke oluşumuna yatkın ciltler için geliştirilmiş Esthederm ürünlerini keşfedelim.

 Esthederm White Moisturizing Daycare, leke, cilt tonu eşitsizliği ve yaşlanma karşıtı aydınlatıcı gündüz kremidir. Düzenli kullanım ile birkaç hafta içinde cildiniz daha parlak, homojen ve genç bir görünüm kazanır. Pigment lekelerinin büyüklüğünü ve yoğunluğunu kalıcı olarak azaltır. White Moisturizing Daycare, cildin nemlenmesine, çevresel faktörlere karşı korunmasına ve koyu lekelerin görünümünün azalmasına yardımcı olurken Esthederm Time Control System Patenti ile yaşlanma karşıtı bakıma destek sağlar. Genetik faktörler, hormonlar, yaş, gebelik vb. nedenlerle aşırı pigmentasyon sorunu yaşayan veya kusursuz, aydınlık ve eşit görünümlü bir cilde sahip olmak isteyen herkes için uygundur.

Fiyatı: 2.239 TL

 Esthederm Intensive Propolis Purifying Cleansing Gel, cildinizi derinlemesine temizleyen ve arındıran bir temizleme jelidir. Yenilikçi formülasyonuyla, Esthederm tarafından geliştirilen Intensive Propolis Purifying Cleansing Gel içeriğindeki propolis özleri derinlemesine temizlik sağlarken, koruyucu bir etki sunar. Doğal antimikrobiyal ve antiseptik özellikleriyle propolis, cildinizi temizlerken mikroplarla mücadele eder ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Intensive Propolis Purifying Cleansing Gel cildinizdeki yağlanma sorununu azaltır ve mat bir görünüm sağlar.

Fiyatı: 1.059 TL

 Institut Esthederm Photo Reverse SPF 50+ güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden korunmanın yanı sıra, cildinizin daha genç ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Leke eğilimli ciltler için ayrı formülüze edilen Photo Reverse Tinted Medium Beige SPF 50+ ise leke bakımı yaparak, aydınlatıcı etkili renkli güneş koruyucudur. Photo Reverse serisi yaşlanmaya karşı koruma özelliği ile öne çıkarken, güneş ışınlarının ciltte oluşturduğu lekeler, kırışıklıklar ve sarkmalar gibi olumsuz etkilerine karşı mücadele eder.

Photo Reverse SPF 50+ Fiyatı: 1.219 TL

Photo Reverse Tinted Medium Beige SPF 50+ Fiyatı: 1.329 TL

Tüm Institut Esthederm ürünlerine, esthederm.com.tr adresinden ve yetkili eczanelerden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

institut   cilt