Yeni Bir Yıldırım Mayruk Geliyor...

Moda dünyasına kişiliği tarzı ve vizyonuyla farklı bir yorum getiren Türk modasının efsane ismi Yıldırım Mayruk, birkaç yıl önce taşındığı ve emekliliğinin tadını çıkardığı Kıbrıs’tan sürpriz bir şekilde geldi. Ünlü modacı ayaklarının tozuyla gelir gelmez soluğu evladım dediği Didem Ömeroğlu’nun yanında aldı.

Didem Ömeroğlu-Yıldırım Mayruk-Pelin Sandallı-Gülperi Bayraktar-Eda Erdoğan-Tülin Kartoz-Zuhal Mansfield-Av. Zeynep Hilal Doy

Duayen modacının 18 yıla yakın yanında çalışan ve her fırsatta benden sonra bayrağımı taşıyacak diyerek övgüyle bahsettiği moda tasarımcısı Didem Ömeroğlu’nun açılışını yaptı… Genç modacının, Haute Couture dünyasına farklı yorum katarak farkındalığı hanımefendiliği ve ustalığı ile birleştirerek açılışına koşa koşa gelen ünlü modacı Mayruk’un o gün mutluluğuna diyecek yoktu.

Parviz Pargari-Sinem Yıldırım-Seta Balcı-Ayla Özdemir-Zafer Kozanoğlu-Jülide Önengüt-Merih Turan-Zerrin Bilimer-Neslihan Dilek Taşdemir-Nilgün Dilek

İstanbul’un tarihi yarımadası Ayvansaray’da surların içinde yer alan köşkünde yer alan hem yeni yeri hem dikiş koleksiyonunu özel bir lansman ile tanıtan Didem Ömeroğlu’nun bu mutlu gününde dostları Seval Bahçıvan Başaran, Merih Turan, Gülperi Bayraktaer, Gül Ergi, Zerrin Bilimer, Ebru Sanver, Zuhal Mansfield , Nilgün Dilek ve Zafer Kozanoğlu gibi dostlar bir araya geldi. Köşkün bahçesinde gerçekleşen davet konuklar hem Yıldırım Mayruk ile hasret giderdi, hem de böylesine güzel ve başarılı bir modacı yetiştirdikleri içinde Mayruk’u tebrik yağmuruna tuttular.

yıldırımmayruk   didemömeroğlu