Yeni Yıl Çoşkusunu Mıchelın, Guıde Listesinde Yer Alan İstanbul Boğazı’nın Muhteşem Atmosferindeki Hakkasan İstanbul’da Birbirinden Eşsiz Lezzetler Ve Müzik İle Yaşayın…

2024 yılı için heyecanlı geri sayım başlamışken Hakkasan İstanbul, yeni yıla lezzetli bir başlangıç yapmak isteyenleri eşsiz bir deneyime davet ediyor.

Huzurlu, rafine ve aynı zamanda görkemli atmosferiyle misafirlerini eşi benzeri olmayan bir boğaz manzarasında ağırlayan Hakkasan İstanbul, Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul’un en özel alanında yer alıyor. Şehrin karmaşasından uzaklaşmak isteyen ve yeni yılı imza lezzetlerin yer aldığı farklı bir menü ile karşılamayı arzulayan grup davetlerine ‘Festive Menü’ eşliğinde ev sahipliği yapan Hakkasan İstanbul’un yeni yıl lezzet seçkisinde;

Başlangıç olarak ‘Tresure of the sea baked dim sum’, ‘Fresh local greens and beetroot salad ve ‘Crispy spicy beef’ servis ediliyor. İthal ve üst kalite malzemelerle hazırlanan Festive Menü de ana yemek olarak ise; ‘Steamed red porgy and egg custard’, ‘Spicy peppercorn toban sauce’ ve imza lezzeti ‘Grilled szechuan fillet’ yer alıyor.

Farklı bir lezzet arayışında olanlar için hazırlanan yardımcı yemek olarakta ‘Autumn mushroom and golden squash’ ile ‘Fried trio organic wild rice’ şefler tarafından Festive Menü için özel olarak hazırlanıyor.

Keyifli yeni yıl yemeğinin son dokunuşu olarak tatlı servisinde ise Hakkasan’ın tüm dünyada ünlenmiş özel imza tatlıları yer alıyor.

‘Festive Menü’ 1-30 Aralık tarihleri arasında yılbaşı ruhunu yaşamak isteyen tüm Hakkasan misafirleri tarafından deneyimlenebilecek.

31 Aralık gecesini heyecan ve lezzet dolu bir atmosferde kutlamak isteyenler için özel olarak düşünülen birçok detaya ek olarak yılbaşı özel menüsü de Hakkasan İstanbul misafirleri için hazırlanmış eşsiz tatlarla dolu olacak.

 

 

 

 

 

hakkasanistanbul   mekan   mandarinorientalbosphorus