Yeni Yıla Mutlu Başlangıç...

Tıp dünyasının önde gelen isimlerinden Medikal Estetik ve Sağlıklı Yaşam Hekimi Dr. Sevgi Ekiyor, hem yeni yılı karşılayalım, hem de dostlarımla popüler tedavide ne var ne yok sohbet edelim diyerek Nişantaşı’da kendi adını taşıyan Kliniği’nde bir davet verdi.

Her fırsatta güzelliğine güzellik kattığı hastalarının yanı sıra davet vermenin de bir sanat olduğunun gözler önüne seren Dr. Ekiyor’un muhteşem ev sahipliğinde yakın arkadaşı Elif Dağdeviren ile müşterek yaptığı davette, iş, sanat, moda, diploması ve basın dünyasından pek çok dostları hazır bulundu.

Sevgi Ekiyor’un özenle hazırladığı vegan menüde ile ağırlanan konuklar arasında Eylem Şenkal’dan, Ebru Sanver’e, Sedef Şahin, Barış Avcı, Didem Balık,Çiçek Güney ve Nurcan Kuzucan’a kadar pek çok dost öğle saatlerinde başlayan gece geç saatlere kadar süren Yeni yıla mutlu başlangıç partisinde bir araya geldiler… Son derece keyifli ve özenle organize edilmiş yeni yıl davetinin konukları arasında yer alan makyöz, şarkıcı, oyuncu, sinema ve tiyatro sanatçısı kimlikleriyle tanınan ve herkes tarafından çok sevilen Suzan Kardeş’in birbirinden hoş sohbetleri de anlamlı güne renk kattı.

sevgiekiyor   davet