Yılın İş Adamı Emir Kosif Seçildi…

Başarılı İş İnsanı Emir Kosif, 4. kez düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde Yılın İş Adamı seçildi.

The Brain Group’un kurucusu, Kosifler Kullanılmış Oto’nun Pazarlama Direktörü Emir Kosif  '’Yılın İş Adamı’’ olarak seçildi. İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi kapsamındaki 4. Türkiye Altın Marka Ödülleri Töreni 7 Aralık 2020 Pazartesi günü Hilton Bomonti Hotel&Conference Center'da gerçekleştirilen bir etkinlikle düzenlendi. Ekonomi ve iş dünyasından yerli ve yabancı önemli isimlerin katılımlarıyla pandemi koşullarına uygun olarak gerçekleşen etkinliğin sunuculuğunu Berat Aşıcıoğlu ile Şenol İpek yaptı. Yılın İş Adamı olarak seçilen Emir Kosif, törende yaptığı konuşmada şu sözlere yer verdi; ‘’Benim için gerçekten oldukça kıymetli ve güzel bir an. Başarılı bir girişimcilikle yılı tamamlamak üzereyken böyle bir ödüle layık görülmek çok özel bir motivasyon. Bu özel anı yaşamama vesile olan başta sayın Nedim Delibaş olmak üzere organizasyon komitesine ve güzel başarılar elde etmemize vesile olan tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum."

Hayata geçirdiği başarılı sosyal sorumluluk projeleri ve sanata, ulusal ve uluslararası sanatçılara verdiği desteklerle de yıl boyunca adını sık sık duyuran Kosif, yeni yıl temennilerini, ‘’Kadına, erkeğe, çocuğa, yaşlıya ve can dostlarımız sokak hayvanlarına şiddet uygulanmayan, sağlık, hoşgörü ve sevgi dolu bir yıl diliyorum.’’ şeklinde ifade etti. Emir Kosif’in ödülünü vermek üzere sahneye davet edilen BolaWrap Türkiye CEO’su Sertan Ayçiçek ise Emir Kosif’i kutladı ve kendisiyle bu başarıların devamlılığı yönündeki temennilerini paylaştı. Ünlü İş İnsanı Cefi Kamhi’nin de Yaşam Boyu Başarı Ödülü aldığı tören, Rafet El Roman’ın sahne performansıyla son buldu.

Yılın İş Adamı Emir Kosif Seçildi   Emir Kosif   Türkiye Altın Marka Ödülleri   Kosifler Kullanılmış Oto   The Brain Group